Департамент державної реєстрації та нотаріату

Міністерство юстиції України

Київ , Київ

20-11-2018 13:51

Громадська думка

На сайті Міністерства юстиції України (гіперпосилання: https://minjust.gov.ua/pravovi-zasady) в розділі "ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА НОТАРІАТУ" зазначено, що Департамент в своїй діяльності керується низкою нормативно-правових актів в тому числі Положенням про Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2017 року № 654/к.
В той самий час зазначене Положення відсутнє в публічному доступі: його неможливо знайти ані на сайті Верховної Ради України , ані на сайті Міністерства юстиції (попередній та поточних версіях).
Те ж саме стосується попереднього положення про Департамент, яке зазначено на старій версії сайту Департаменту (гіперпосилання: http://ddr.minjust.gov.ua/uk/21e60ac771a...), а саме Положення про Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 16 червня 2016 року № 3676/к.
В звя'язку з відсутністю вищезазначеної інформації, не вдається можливим ознайомитись з відповідними документами.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Положення про Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2017 року № 654/к.
2. Положення про Департамент державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 16 червня 2016 року № 3676/к.
3. Посилання на електронні версії Положень, зазначених в пунктах 1 та 2, що розміщені у відкритому доступі.
4. У випадку відсутності можливості дати посилання на Положення в електронному форматі в мережі Інтернет, надіслати їх в форматі можливому для автоматичної обробки тексту, в тому числі виділення, копіювання, перекладу окремих його частин, а саме в форматі .doc
5. Зазначити Положення, яке є чинним.

1 коментар

Бунтарь

26-11-2018 14:26

Те ж саме стосується попереднього положення про Департамент