Головне територіальне управління юстиції у м.Києві

Міністерство юстиції України

Київ , Київ

20-11-2018 13:56

Степан Александрович

19 листопада на правому березі у столиці відкрили сучасний ДРАЦС, який працюватиме у форматі «Open Space».
Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська (Iryna Sadovska) зазначила, що офіс Open Space у столиці працюватиме у форматі «єдиного вікна» з використанням електронної черги. Це означає , що громадяни можуть зробити оплату обраної послуги на місці за допомогою терміналу , тож їм не доведеться бігати й шукати банківські установи, а потім знову приходити й займати чергу, щоб показати квитанцію співробітнику.
Громадяни можуть в комфортних умовах без черг та отримати найбільш популярні послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану, серед яких - реєстрація народження дитини, подання документів для реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу чи зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, проставлення апостиля, отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян чи копій документів та ін.
Начальник Головного територіального управління юстиції у м.Києві Станіслав Куценко нагадав, що на лівому березі такий центр діє вже майже рік. Послугами першого Open Space у Дарницькому ВДРАЦСі міста Києва за рік скористалися майже 25 тисяч громадян
Як працює Open Space?
- Передбачається 10-15 хвилин, які громадянин може витратити на отримання необхідного йому документу. Раніше для зміни імені необхідно було звернутися до трьох співробітників відділу ДРАЦС, які перебувають у різних підрозділах, оплатити квитанцію в банку і чекати щонайменше кілька днів.
- Видача готових документів та оплата послуг здійснюються одразу на місці через термінал.
- Вартість останніх абсолютно не відрізняється від тарифів у звичайних відділах ДРАЦС.
- Відвідувач після оплати послуги отримує талон, який визначає номер столика, за яким йому потрібно звернутись за необхідним документом.
- Всі процедури проходять швидко, без черг та в комфортних для громадян умовах.

3 коментарі

Шапокляк

20-11-2018 14:52

Як працює Open Space?

Вартість останніх абсолютно не відрізняється від тарифів у звичайних відділах ДРАЦС

Бунтарь

21-11-2018 12:48

Вартість останніх абсолютно відрізняється від тарифів у звичайних відділах ДРАЦС.