ГУНП в Житомирській області

Міністерство внутрішніх справ України

Житомирська область

20-11-2018 15:06

Шапокляк

До працівників Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ надійшла інформація від заступника начальника Житомирського ВП – начальника слідчого відділу. Підполковник поліції повідомив, що 40-річний місцевий мешканець, якого поліцейські викрили на зберіганні наркотичних речовин, запропонував йому та слідчому цього ж підрозділу неправомірну вигоду аби відкупитися.

За матеріалами УДВБ НПУ слідчим управлінням обласної поліції було розпочато кримінальне провадження, під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирщини за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України.

У службовому кабінеті поліцейського чоловік пообіцяв передати п’ять тисяч гривень у якості винагороди за припинення кримінального переслідування відносно нього. Під час пропозиції зловмисника затримали працівники внутрішньої безпеки, ГУНП та обласної прокуратури.

3 коментарі

40-річний місцевий мешканець, якого поліцейські викрили на зберіганні наркотичних речовин, запропонував йому та слідчому цього ж підрозділу неправомірну вигоду аби відкупитися.

За матеріалами УДВБ НПУ слідчим управлінням обласної поліції було розпочато кримінальне провадження

Винагорода за припинення кримінального переслідування