Комунальне підприємство Київської обласної ради «Готово»

Міністерство юстиції України

Київська область , Київ

23-11-2018 14:07

inessasamoylova

Майно нашого Товариства, а саме 9 тис. м.кв. в м. Києві знаходиться в іпотеці ПАТ "Кристалбанк". Свої зобов'язання товариство виконувало вчасно та в повному обсязі, проте банк неодноразово робив спроби заволодіти нашим майном, всупереч умовам договору та вже наявним судовим спорам. Проте, в ході судового спору, під час дії арешту майна, банк просто переоформлює НАШЕ майно на себе за допомогою чудо реєстраторів! В день переоформлення прав на майно, так звані "люди від банку" в масках захопили територію і не пускають наших працівників, посилаючись на цю незаконну реєстрацію!! Нічим іншим як рейдерством банку ми це назвати не можемо!

8 коментарів

roman andrey

23-11-2018 14:28

Чи є у вас документ що підтверджує незаконність цих реєстраційних дій?

inessasamoylova Discus roman andrey

23-11-2018 14:31

Якщо Ви маєте на увазі рішення суду, то ми поки шукаємо альтернативний шлях вирішення проблеми. Адже суд це надовго і затратно, а в нас виробництво і люди в простої.

roman andrey

23-11-2018 14:41

А чи не звертались ви до спеціальної комісії Мін'юсту?

inessasamoylova Discus roman andrey

23-11-2018 14:48

ми про це думали, але поки на практиці не пробували як працює ця процедура

roman andrey

23-11-2018 14:44

Знаю чимало випадків, коли такі дії реєстраторів скасовувались в позасудовому порядку і судові процеси були не потрібні.

inessasamoylova Discus roman andrey

23-11-2018 14:51

Це ж супер! В нас схожа ситуація ще на одному підприємстві і теж не хочеться зупиняти виробничий процес. Скажіть, а ця комісія Міністерства юстиції для вас чи вашого товариства була ефективною? Якщо так і ви знаєте чимало таких випадків, то це чудовий доказ того, що діяльність реєстраторів необхідно постійно контролювати і притягати до відповідальності за таке порушення закону!

roman andrey

23-11-2018 14:59

Наше товариство було в схожій ситуації і ми змогли в позасудовому порядку скасувати такі незаконні реєстраційні дії. Більше того, якщо у відношенні конкретного реєстратора чи КП як суб'єкта реєстрації було прийняте позитивне рішення комісії і їхні дії скасовані, вони попадають в т.з. "чорний список" для бізнесу. Якщо у вашому випадку дійсно мали місце незаконні "чорні" дії реєстраторів - говоріть про це! Обов'язково звертайтесь в Мін'юст і це буде попередженням для всіх нас, що той чи інший реєстратор має сумнівну репутацію, а його дій можуть бути незаконними. Я думаю цей портал саме для цього і створений.

aleksey kotenko

23-11-2018 15:13

Да, потверждаю, в этом году комиссия мин'юста стала спасениям для моего бизнеса. Партнер оказался "самостоятельным" и сам "избрал" себя директором. Другое КП регистрировало правда, но суть в том, что юрист посоветовал и мы написали в комиссию и решение в нашу пользу. А то что надо базу таких регистраторов создавать так это точно! Чем больше мы будем виносить такие проблемы на публику, тем меньше будет соблазна в регистраторов что то там "регистрировать" задним числом. Так и клиентов можно ж потерять и не только