Комунальному підприємству "Центр державної реєстрації" Садківської сільської ради

Міністерство юстиції України

Житомирська область

05-09-2019 18:27

admin

Як встановлено під час досудового розслідування право оренди та суборенди на земельні ділянки, які перебували у володінні СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1», перереєстровано на ТОВ «КАРВИНІВСЬКЕ» (код ЄДРПОУ 41967492) та ТОВ «ГОДИСЬКЕ» (код ЄДРПОУ 41967487), а не на ТОВ «Солар Південь».

Одночасно з тим, встановлено, що з метою перереєстрації вказаних прав невідомі особи здійснили підробку документів, які надавали право на розірвання діючих договорів оренди та суборенди від СТОВ «УРОЖАЙ» (код ЄДРПОУ 30651668) та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1» (код ЄДРПОУ 37563222), зокрема, було підроблено підписи директора вказаних товариств ОСОБА_4 та печаток товариств.

На підставі вказаних підроблених документів, згідно яких уповноваженою особою діяти від імені СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1» є ОСОБА_5 , укладено угоди та додаткові угоди про дострокове розірвання договорів оренди та договорів суборенди земельних ділянок, які перебували у СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1», про що до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відповідні відомості.

Як наслідок, між фізичними особами (орендодавцями) та ТОВ «КАРВИНІВСЬКЕ» (код ЄДРПОУ 41967492) (орендар) й ТОВ «ГОДИСЬКЕ» (код ЄДРПОУ 41967487) (орендар) укладено нові договори оренди земельних ділянок.

Допитаний як потерпілий ОСОБА_1 підтвердив встановленні під час досудового розслідування факти.

Крім того, допитаний як свідок ОСОБА_4 також підтвердив встановленні обставини, а також зазначив, що ним як директором СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1» не підписувались будь-які документи, які б уповноважували осіб на розірвання діючих договорів оренди та суборенди земельних ділянок.

Одночасно з тим, свідок ОСОБА_4 надав перелік земельних ділянок по яким розірвані договори оренди та суборенди без відома СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1».
Відповідно до відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, реєстрацію відомостей про дострокове розірвання здійснено комунальним підприємством «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради, на підставі угод та додаткових угод про дострокове розірвання.

Поміж з цим, допитаний як свідок ОСОБА_5 повідомив, що він ніколи не підписував будь-яких документів, які б слугували підставою для розірвання будь-яких договорів або документів, які б уповноважували його на підписання таких документів. Про цей факт йому нічого не відомо.

Допитані як свідки власники земельних ділянок (орендодавці): ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 повідомили, що їм не відома особа ОСОБА_5 та їм взагалі невідомо, яким чином було здійснено розірвання договорів оренди зі сторони СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1». Всіма питаннями оформлення документів про розірвання договорів оренди займались особа на ім`я ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , яких ОСОБА_13 (директор ТОВ «КАРВИНІВСЬКЕ») представив як уповноважених ним осіб. Крім того, зазначили, що представники СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1» заперечували проти розірвання діючих на той момент договорів оренди.

В свою чергу, допитана як свідок ОСОБА_12 повідомила, що вона дійсно представляла інтереси ТОВ «КАРВИНІВСЬКЕ» та здійснювала допомогу в укладенні нових договорів оренди між власниками земельних ділянок та вказаним товариством. Їй відомо, що власники земельних ділянок (орендодавці) підписували заяви про розірвання договорів оренди, які було укладено із СТОВ «УРОЖАЙ» та ТОВ «ЧУДНІВ-АГРО-1», які попередньо готували представники ТОВ «КАРВИНІВСЬКЕ».

Джерело: http://reyestr.court.gov.ua/Review/83694938

0 коментарів