Комунальному підприємству "Центр державної реєстрації" Садківської сільської ради

Міністерство юстиції України

Житомирська область

05-09-2019 18:32

admin

Разом з тим, посадовими особами КП «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради 25.10.2018 було внесено відомості до реєстру речових прав на нерухоме майно щодо реєстрації права власності на Містечко за Житомирською обласною спілкою ветеранів Афганської війни.

Встановлено, що станом на 23.10.2018 в державному реєстрі будь - яка інформація щодо права власності на даний об`єкт була відсутня.

У подальшому, дане Містечко було передано у власність ТОВ «Поліська генеруюча компанія» (ЄДРПОУ 42612407), як внесок до Статутного капіталу із внесенням 03.05.2019 відповідного запису до державного реєстру речових прав на нерухоме майно, при цьому замінено поняття «споруда захисна»» на «комплекс будівель» у розділі «Об`єкт нерухомого майна».

Приймаючи до уваги, що є достатні підстави вважати, що вина особи, яка вчинила незаконні дії щодо комунального майна Житомирської обласної ради може бути доведена внаслідок вилучення оригіналів документів, які знаходяться у володінні комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради за адресою: Житомирський район, с. Садки, вул. Тімірязєва, 40, а саме: оригіналів документів у паперовій та електронній формі (шляхом виготовлення належним чином оформлених та завірених копій у паперовому вигляді) повного пакету реєстраційної справи щодо виникнення права власності, переходу права власності, зменшення часток, повного відчуження об`єкта, внесення змін об`єкта нерухомого майна з реєстраційним номером 1673401118101, а саме навчального містечка цивільної оборони Житомирського заводу хімічного волокна Мінпрому, за адресою: м. Житомир, вул. Промислова, 1/154, документів, на підставі яких проведено реєстраційні дії, а також документів, сформованих за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав у процесі проведення, а також інших документів, які містять на собі відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення та мають значення для встановлення істини, з метою проведення їх огляду, проведення судово - почеркознавчих експертиз та можливості використання як доказів відомостей, що містяться в цих документах.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/83236304

0 коментарів