Комунальному підприємству "Херсонське бюро технічної інвентаризації" скасовано 14.09.2018

Міністерство юстиції України

Херсонська область

03-04-2020 11:40

Прокурор звернувся до суду з клопотанням в якому просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів та дозволити їх вилучення (здійснення виїмки), а саме: оригіналів документів щодо проведення 12.01.2015 аукціону з продажу майна, яке належить Комунальному підприємству Радгосп-завод «Янтарний, які перебувають у віданні Херсонської універсальної товарної біржі за адресою: АДРЕСА_1.
СВ Херсонського ВП Національної поліції в Херсонській області проводиться досудове розслідування кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014230350000002 від 28.02.2014 за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 358 КК України.
У ході досудового розслідування встановлено, що працівниками КП «Херсонське бюро технічної інвентаризації» Херсонської обласної ради внесено неправдиві відомості до технічного паспорту будівель та споруд КП РЗ «Янтарний» про приналежність об'єктів нерухомості (пірса № 1, ангара «А» та причалу № 2, розташованих в смт. Антонівка м. Херсон по вул. Дніпровській б/н) вказаному вище суб'єкту господарювання, з метою сприяння, у подальшому, незаконному відчуженню земельних ділянок комунальної власності в межах прибережної захисної смуги р. Дніпро», на яких розміщено ці об'єкти.
Також встановлено, що 30.10.2013 до голови Херсонської обласної ради ОСОБА_2 надійшло звернення від ліквідатора КПК РЗ «Янтарний» ОСОБА_3 щодо реєстрації прав власності на будівлі та споруди (ангар, пірс, причал по вул. Дніпровській б/н. До звернення ним надано копії технічного паспорту, виданого КП «Херсонськае бюро технічної інвентаризації Херсонської обласної ради на будівлі та споруди, що розміщені по вул.Дніпровська б/н. в смт. Антонівка м. Херсон, власником якого є радгосп - завод «Янтарний», зведений акт вартості споруд і будівель (ангару, пірсу та причалу), оціночного акту пірсу і причалу та схематичного плану розташування даного майна на місцевості по вул. Дніпровській в смт. Антонівка.
Зважаючи на наявність даних документів та на підставі рішення виконавчого комітету Херсонської обласної Ради народних депутатів від березня 1992 року № 32 «Про розмежування комунального майна, переданого у власність області, між обласною власністю і власністю міст обласного підпорядкування та районів області» та рішення XII сесії обласної ради народних депутатів II скликання від 30.01.1997 № 146 «Про комунальну власність обласної Ради народних депутатів» Херсонською обласною рад: було підготовлено та видано заявнику довідку про належність нерухомо майна (пірс №1, ангар «А» та причал №2), розміщеного в смт. Антонівка м. Херсон по вул. Дніпровській б/н до КП РЗ «Янтарний».
У подальшому, на підставі вказаної довідки ОСОБА_3 звернувся до господарського суду Херсонської області з позовом до Антоніської селищної ради про визнання права власності за КП РЗ «Янтарний» пірсу, ангар причалу, а також проведення державної реєстрації цього майна.
Водночас, встановлено, що вказане вище нерухоме майно (пірс Ж* ангар «А» та причал №2) не належить до господарського відання вказаного суб'єкта господарювання. Так, причал №2 незаконно споруджено протягом листопада-грудня 2012 року шляхом насипу скельової породи безпосередньо на акваторію р. Дніпро, пірс №1 - зведено працівниками ДП «Херсонське лісомисливське господарство», більш того, ангар за літерою «А» взагалі і відсутній на місцевості.
Джерело: https://opendatabot.ua/court/54875850-3b3ac39e5f517ed021a5a00e74b50850

0 коментарів