Комунальному підприємству "Херсонське бюро технічної інвентаризації" скасовано 14.09.2018

Міністерство юстиції України

Херсонська область

03-04-2020 11:40

В провадження слідчого судді Суворовського районного суду м. Херсона Рєпіна К.К надійшло клопотання сторони кримінального провадження № 42016231010000007 від 19.01.2016 прокурора Херсонської місцевої прокуратури Панчина О.С. про тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні Комунального підприємства «Херсонське бюро технічної інвентаризації» Херсонської обласної ради.
На підставі ч.2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться документи, з огляду на наявність достатніх підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення таких документів.
В судовому засіданні прокурор клопотання з викладених у ньому підстав підтримав, просив задовольнити.
Згідно норми ч.1 ст. 107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
Обґрунтовуючи внесене клопотання прокурор зазначив, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що речі і документи, які знаходяться у володінні Комунального підприємства «Херсонське бюро технічної інвентаризації» Херсонської обласної ради, мають суттєве значення для всебічного, повного та неупередженого дослідження обставин зазначеного кримінального провадження.
Враховуючи доводи клопотання прокурора, слідчий суддя приходить до висновку про достатність підстав для надання тимчасового доступу до речей і документів, що знаходяться у володінні Комунального підприємства «Херсонське бюро технічної інвентаризації» Херсонської обласної ради, оскільки є достатні підстави вважати, що вказані речі та документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а іншими способами їх довести неможливо.
Джерело: https://opendatabot.ua/court/55305258-3185ed8a7ebb4fb14fe03cf218b15ae4

0 коментарів