Мене звати Ніконова Вікторія Михайлівна. Я працювала на посаді головного спеціаліста Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Харківській області в подальшому Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків), але була змушена звільнитись з посади в зв’язку з відсутністю бажання працювати з особами, які вчиняють корупційні злочини, створення умов для мене, які взагалі унеможливлюють роботу у відділі після моїх заяв до правоохоронних органів про вчинені моїм колишнім безпосереднім керівником Рудичевою Каріною Вячеславівною та діловодом відділу Зінченко Юлією Олександрівною корупційних злочинів. А також в зв’язку з безсиллям або небажанням Міністерства юстиції України звертати увагу та відповідно реагувати на злочини про які я повідомляла з 27 серпня 2019 року.
В своїх заявах, зверненнях та клопотаннях, я повідомляла про наступне:
Начальник Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рудичева К.В. щомісячно вимагала в мене віддавати їй кошти в розмірі 1500 гривень, начебто для здачі щомісячних звітів. Після моїх відмов віддавати кошти Рудичева К.В. починала мені погрожувати позбавити мене премії, дисциплінарними покараннями, погрозами підставити мене по роботі та що в мене будуть великі проблеми і навіть наводила в приклад раніше звільнених з відділу працівників.
В подальшому Рудичева К.В. вимагала від мене, щоб я брала кошти готівкою з громадян, котрі звертались до відділу за послуги, які надаються відділом та передавала вказані кошти Рудичевій К.В. особисто, або діловоду відділу Зінченко Ю.О., на що я не погодилась та що і стало останньою краплею після чого я і звернулась до правоохоронних органів.
В подальшому після того як Рудичева К.В. дізналась про мої звернення до правоохоронних органів вона почала втілювати в життя свої погрози відносно мене та моїх близьких. Так відносно мене було написано купа заяв до поліції, підмовила або змусила іншу співробітницю написати заяву до поліції відносно близької мені людини. Також відносно мене було відкрито дисциплінарне провадження, кримінальне провадження і все це відбувалось та відбувається без будь якої адекватної реакції з боку правоохоронних органів чи Міністерства юстиції України.

0 коментарів